o naszych imprezach


              Czas pędzi jak szalony a już kolejna edycja biegów przed nami. Rok temu na polu organizacyjnym biegów przełajowych mój nowy debiut, ale udany ponad 400 sportowców i 300 pakietów startowych wydanych w biegu głównym. Nagle dobiliśmy do piątej Jubileuszowej Edycji Biegu Szlakiem Dzika - biegu zrodzonego z biegowej pasji i chęci działania. Biegu, który od 2010 r. miał stać się ciekawą alternatywą dla wszystkich zachodniopomorskich i po za regionu biegaczy. Biegu, który z dzikim impetem przetaczał się przez las (w zgodzie z naturą rzecz jasna;)), szerokim łukiem omijając uklepany, nudny asfalt. Biegu, który jak się okazało, dodał iskrę inspiracji do kilku innych biegowych, jakże ciekawych inicjatyw w regionie. Biegu robionego przez biegaczy dla biegaczy. Biegu pełnego dzikiej i pozytywnej mocy, ciekawych emocji, radości ale też ostrej żylety w racicach.

                Nasz DZIK to wciąż młode dziecko (z ubłoconą sierścią;P) - ze wszystkimi zaletami i wadami, wielu przyjęło je jak swoje;) Rok 2014 był dużym sukcesem, a Jubileuszowa V Edycja Biegu Szlakiem Dzika udostępni nie 300 pakietów tylko w 2015 roku nie ma limitów. Pierwszy "Ekstremalny Dzikobieg" szykuje 300 mocnych miejsc. Bieg Szlakiem Dzika z cyfrą V na przodzie to już prawdziwie "Dziki Weekend". DZIK nr 4 oddany w nowe ręce, szykuje wiele atrakcji w roku 2015 a m.in. Jubileuszowy V Bieg Szlakiem Dzika (Pierwsze Przełajowe Mistrzostwa Polski Strażaków na 10km), II "Bieg Szlakiem Małego Dzika" oraz I "Ekstremalny Dzikobieg". Ekipie DZIKA przewodzi od roku 2014 Wojtek Bobrowski - uczestnik pierwszych trzech dzikich edycji (Zdobywca Pucharu Dzika Roku 2011 ), oraz instruktor LA i trener Klubu Biegowego Dzik. Wspierają Nas członkowie i zawodnicy Stowarzyszenia Klubu Biegowego "Dzik", oraz Olimpijczyk Rafał Wójcik. W związku z powyższym czeka Was trochę zmian na dobre - DZIK z pewnością ruszył w nowym kierunku. Ale dzięki temu impreza przetrwa organizatorską zawieruchę, ma szansę na ciągły rozwój, a przede wszystkim znów wyciśnie z Was wiele potu!
3 majcie kciuki za powrót dzika na łono imprez przełajowych. A przede wszystkim szykujcie się na sierpniową jazdę po wkrzańskich wertepach! Do zobaczenia 22 - 23.08.15 w Policach DZIKUSY!
KB Dzik

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza